21 Февруари 2019 - 21:52:49

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Бараме од надлежните во Општин .......Повеќе
11.07.2018 во 09:25:39
Тип на барање: останато
Одговорено Pocituvani dali primate sezoski rabotnici pozdrav....Повеќе
11.07.2018 во 07:26:42
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Јули 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by