19 Декември 2018 - 10:10:19

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Сакам да побарам корекција на .......Повеќе
13.03.2018 во 22:31:38
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици
Одговорено ke moze li da mi kazete na koj broj mozam da se javam za .......Повеќе
13.03.2018 во 20:07:03
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Март 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Sponsored by

Developed by