25 Ноември 2017 - 12:41:25

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Решавање на комунален проблем....Повеќе
14.11.2017 во 16:42:07
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Kako nadlezni za bezbednosta na opstinskite ulici baram .......Повеќе
14.11.2017 во 14:33:15
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Ноември 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Sponsored by

Developed by