23 Октомври 2018 - 15:30:28

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, веќе 10-тина дена дв .......Повеќе
16.07.2017 во 15:58:18
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Јули 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by