31 Март 2020 - 03:49:56

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, би сакала да знам .......Повеќе
16.12.2019 во 13:09:50
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Почитувани, која е процедурат .......Повеќе
16.12.2019 во 08:49:43
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Декември 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by