25 Април 2018 - 16:36:08

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Ве молам за информација кога к .......Повеќе
18.03.2017 во 00:01:55
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

  1

 

Архива

<< Март 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by