23 Октомври 2018 - 16:03:26

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Ve molam da se smenat pregorenite led sijalici na ulicno .......Повеќе
21.07.2017 во 14:18:35
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Јули 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by