26 Април 2019 - 02:32:30

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Pocituvani, Ekipite na vodovod pred nekoe vreme interve .......Повеќе
01.11.2017 во 00:07:06
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици
Одговорено Почитувани, Во името на совето .......Повеќе
31.10.2017 во 16:15:18
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад

  1

 

Архива

<< Октомври 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by