13 Август 2020 - 08:08:28

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Ziveam na Vidoe S bato 19 ,kaj katnata garaza.Stanarite, .......Повеќе
31.08.2019 во 11:21:59
Тип на барање: Хаварисани возила, како и возила кои се користат како магацински простор

  1

 

Архива

<< Август 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Sponsored by

Developed by