21 Септември 2018 - 10:32:20

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Zamena na sijalica na adresa kosta novakovic br7A (zolta .......Повеќе
04.10.2017 во 22:04:14
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување
Одговорено Zdravo, Ve molam dokolku moze da se posadi edni drva na .......Повеќе
04.10.2017 во 17:03:02
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило

  1

 

Архива

<< Октомври 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by