19 Септември 2020 - 01:51:02

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Ви благодарам за одговорот пов .......Повеќе
05.03.2019 во 16:14:00
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)
Одговорено Почитувани, Кога и како се пл .......Повеќе
05.03.2019 во 15:13:56
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Март 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sponsored by

Developed by