25 Април 2018 - 16:40:03

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Pocituvani, Denes dodeka bev na svoeto rabotno mesto b .......Повеќе
05.04.2017 во 19:05:23
Тип на барање: останато
Одговорено Dobar den! Ziveeme na Ul.Metodija Satorov Sarlo br.6, v .......Повеќе
05.04.2017 во 18:53:30
Тип на барање: останато
Одговорено Dobar den! Ziveeme na Ul.Metodija Satorov Sarlo br.6, v .......Повеќе
05.04.2017 во 18:53:16
Тип на барање: останато
Одговорено Здраво почитувани Повторно и .......Повеќе
05.04.2017 во 17:29:44
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

  1

 

Архива

<< Април 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sponsored by

Developed by