21 Септември 2018 - 10:22:36

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Ve molime za osvetluvanje od dve tri sijalici na samite .......Повеќе
06.10.2017 во 03:38:57
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Nasproti vlezot na poliklinikata jane sandanski ima nisa .......Повеќе
06.10.2017 во 03:35:45
Тип на барање: Нови линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Октомври 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by