19 Јуни 2018 - 23:38:12

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Pocituvani poveke od TRI meseci ima obid za DIVO prikluc .......Повеќе
08.03.2017 во 10:44:21
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици

  1

 

Архива

<< Март 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by