26 Април 2019 - 02:09:09

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Почитувани, На улица Пандил Ш .......Повеќе
09.10.2017 во 12:18:45
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Октомври 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by