19 Јуни 2018 - 23:45:00

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

30.10.2016 во 21:36:23

Не ви е срам што тротоарот со бекатон плочките што го направивте ради реда на руди чајевац ЕДНАШКА не дојдете да го измиете и исчистите??? ТРОТОАРОТ Е СО ЗЕМЈАТА ШТО СТОИ УШТЕ ОД КОГА БЕШЕ ПРАВЕН, СРАМОТА!!!

Статус: Одговорено
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад

 
Одговор

31.10.2016 во 09:56:37

Почитувани, известени се одговорните служби и оттаму информираат дека ќе ги преземат соодветните мерки. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Јуни 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Sponsored by

Developed by