23 Октомври 2018 - 15:30:32

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

21.07.2017 во 14:18:35

Ve molam da se smenat pregorenite led sijalici na ulicnoto osvetluvanje na Ul. Metodija Shatorov Sharlo br.6 pred zgradata na Adora park3 . Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

21.07.2017 во 15:49:45

Почитувани, станува збор за дефект што деновиве ќе биде отстранет од страна на ЕВН. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Октомври 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Sponsored by

Developed by