26 Април 2019 - 02:35:41

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

06.10.2017 во 03:38:57

Ve molime za osvetluvanje od dve tri sijalici na samite lulaski epten sme vo totale ln mrak(uste kolku godini da cekame vednas nasproti poliklinika jane sandanski od stranata na aptekata eurofarm

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

06.10.2017 во 11:39:57

Почитувани, пренесено е до надлежните служби кои ќе интервенираат. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Април 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Sponsored by

Developed by