26 Мај 2019 - 03:29:15

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

12.01.2018 во 10:44:01

sredba so radonacalnikot gospodinot Zlatko Marin

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

12.01.2018 во 15:33:29

Почитувани, Вашето барање е доставено до Кабинетот на градоначалник и во наредниот период ќе бидете повикани на средба. Ви благодариме што го користевте Граѓанскиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Мај 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   

Sponsored by

Developed by