21 Февруари 2019 - 21:49:06

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

22.03.2018 во 11:37:59

Ve molam informacija do kade e noviot DUP JI 07,i koga ke moze da se napravi uvid vo istiot.pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

22.03.2018 во 11:44:16

Почитувани, планот е во фаза на изработка. Увид ќе може да се направи по негово завршување на јавна анкета што законски треба да трае 10 дена. Ви благодариме што го користевте Граѓансакиот сервис центар

Назад

 

Архива

<< Февруари 2019 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    

Sponsored by

Developed by