18 Февруари 2020 - 19:55:24

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

11.03.2019 во 11:49:45

Pocituvani dali uste primate sezonski rabotnici pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

11.03.2019 во 12:52:03

Почитуван Александар, засега не е планирано ангажирање на нови сезонски работници, но ако се јави потреба од тоа, јавноста ќе биде навреме известена. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by