19 Септември 2020 - 01:42:36

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

14.03.2019 во 13:56:57

Почитувани, На веб страната се објавени Записници до 13 седница на Совет а оддржани се 22 седници. Кога се планира да се објават останатите Записници. Со почит, Сузана

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

18.03.2019 во 09:06:44

Почитувана Сузана,во текот на оваа недела ќе бидат објавени и останатите записници. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by