31 Март 2020 - 03:34:46

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

15.04.2019 во 13:02:19

Здраво. Дали може да ми ја објасните постапката за добивање на туѓа нега за возрасно 83 години, неподвижно лице и ако може да ми ги испратите документите по маил што треба да се пополнат. Благодарам Поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

16.04.2019 во 13:16:16

Почитувана Александра, повеќе информации ќе добиете во Центарот за социјална работа на Град Скопје, подрачна единица Аеродром, што се наоѓа во бараките кај Тутунски комбинат. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Март 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by