18 Февруари 2020 - 19:37:34

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

10.05.2019 во 11:04:51

Почитувани, Ме интересира колку се комуналиите по м2 за доградба на спрат на куќа во наслеба Лисиче, кај Морски сервисот. Благодарам

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

13.05.2019 во 09:43:11

Ве молиме, обратете се во Град Скопје, бидејќи тие ја одредуваат цената на комуналиите по метар квадратен за доградба на кат од куќа. Потоа Општината прави пресметка на таа сума.

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by