18 Февруари 2020 - 07:14:06

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

23.07.2019 во 20:29:23

Pocituvani sakam da zakazam sredba so gradonacalnikot Zlatko Marin da porazgovarame za legalizacijata i problematikata na taa tema fala vi od naprd.

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

24.07.2019 во 09:10:41

Почитуван Горан, градоначалникот моментално е на годишен одмор. Ако ви е итно, можеме да ви закажеме средба кај асистентот на градоначалникот задолжен за прашање за легализација. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by