18 Февруари 2020 - 09:15:50

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

30.07.2019 во 11:04:02

Почитувани, Дали може да ми посочите каде во Општина Аеродром има определено место за оддложување на кабаст отпад?

Статус: Одговорено
Тип на барање: Хигиената во населените места: градежен шут и отпад

 
Одговор

31.07.2019 во 10:17:22

Почитувана Сузана, заврши акцијата за собирање кабаст отпад што ја спроведовме викендот во соработка со Комунална хигиена. Единствен начин за оставање на кабастиот отпад е да се јавите во Комунална хигина и да се договорите со нив. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by