02 Април 2020 - 02:48:47

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

31.10.2019 во 11:02:04

Ve molam za sreduvanje e resavanje so problemot a parkingot i ostavanje na decata vo uchilishte kaj uchilisteto Ljuben Lape . Parkinogt os strana na policijata i KAM market e neverojatno haotichen i nebezbeden za bilo kogo. Ovoj probelm postoi vekje 10 godini najmalku i ne e nishto prezemeno. Dali e ova vo nekoj skoreshen plan i loga kje se realizira. Blagodarm

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

04.11.2019 во 08:57:59

Почитувана Александра, ќе ја разгледаме вашата забелешка и ќе ја пренесеме до надлежните служби. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Април 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    

Sponsored by

Developed by