24 Јуни 2021 - 04:28:52

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

07.11.2019 во 09:23:58

Pregorena svetilka pred zgrada br.65 na Vidoe Smilevski-Bato.

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

11.11.2019 во 09:23:23

Надлежните ќе бидат известени. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by