24 Јуни 2021 - 05:28:36

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

09.11.2019 во 23:20:20

Почитувани, секој викенд од терасата на кафаната Рулет ечи гласна неартикулисана музика, ве молам надлежните инспектори за заштита од бучава да извршат увид и да преземат мерки. Поздрав

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

11.11.2019 во 09:22:21

Почитуван Влатко, вашата забелешка ќе ја проследиме до надлежниот инспектор. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by