24 Јуни 2021 - 04:46:25

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

27.11.2019 во 08:18:27

Pocituvani Ve molam za intervencija vo ulicnoto osvetlenie na ul. Dimitar Makedonski br 16,18 i 20 kade svetlosnite tela ne se vo funkcija dvaesetina denovi. Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нови линии за јавно осветлување

 
Одговор

29.11.2019 во 09:23:04

Почитуван Иван, фирмата избрана на тендер за одржување на осветлувањето е известена и очекуваме да го реши проблемот. Ви благодариме за разбирањето.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by