24 Јуни 2021 - 04:33:40

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

04.12.2019 во 12:09:02

Почитувани,кога ке се доврши започнатото поставување на улично осветлување на ул Фрањо Клуз , стар аеродром. Благодарам

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

05.12.2019 во 09:07:32

Проектот е во завршна фаза. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by