24 Јуни 2021 - 05:32:32

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

08.12.2019 во 00:43:17

Pocituvani,ke ve molam za odgovor dali vo skoro vreme se planira zonsko parkiranje na parkinzite okolu voenite kuli vo star aerodrom?

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

10.12.2019 во 09:07:37

Почитуван Игор, за воведување зонско паркирање, потребно е да доставите барање до Градски паркинг со претходно собрани потписи од куќните совети од околните згради. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by