24 Јуни 2021 - 05:12:56

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

14.02.2020 во 09:12:53

Почитувани, Во месец декември 2019 г. до Општина Аеродром поднесов барање за доделување на паришна помош поради болест. Сеуште немам никаков одговор. Ве молам да ме информирате до каде е постапката. Со почит Марија Митева бул. Видое Смилевски Бато 50/35 Скопје 070235477

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

14.02.2020 во 10:22:47

Почитувана, постапката е во тек, предметот се разгледува со оглед на големиот број вакви барања пристигнати во општината. Кога ќе биде поставено како точка на дневен ред на Советот, ќе бидете известени. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by