24 Јуни 2021 - 05:31:12

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

09.03.2020 во 15:29:50

Барам да ми овозможите средба со градоначалникот.

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

10.03.2020 во 10:00:12

Градоначалникот ве очекува денес (10.3.2020) во 11.30 часот. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by