24 Јуни 2021 - 04:24:14

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

01.05.2020 во 03:12:28

Barame obelezuvanje na samiot parking,kosta novakovic br7A. Zolta zgrada taka ke ima poveke parking mesta i ke se parkira pravilno ve molime za brza reakcija

Статус: Одговорено
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

 
Одговор

06.05.2020 во 09:01:08

Почитувана, по санирањето на ударните дупки, прередување на бекатонот и други градежни активности на паркингот, ќе го имаме предвид и обележувањето на паркингот. Ви благодариме

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by