24 Јуни 2021 - 05:25:53

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

13.06.2020 во 17:02:34

Kosta novakovic br 7A (zolta zgrada) ve molime za zamena na sijalica na kandilbra pred Sama zgrada cekame 2meseci vednas nasproti poliklinika

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

15.06.2020 во 11:12:17

Почитувана, службите се известени. Поздрав

Назад

 

Архива

<< Јуни 2021 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by