10 Јуни 2023 - 02:53:44

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

28.08.2021 во 21:45:44

Pocituvani, ve molam za zamena na pregoreni svetilki na parkingot pred zgradata na ul. Metodija Shatorov sharlo br. 20. Veke podolgo vreme na cel parking rabotat samo polovina svetilki. Pozdrav,

Статус: Одговорено
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

 
Одговор

01.09.2021 во 15:32:51

Почитувани, Известени се нашите надежни служби, и навремено ќе бидат заменети старите светилки со нови.

Назад

 

Архива

<< Јуни 2023 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Sponsored by

Developed by