19 Декември 2018 - 10:16:36

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

03.10.2016 во 23:36:37

Barame edno sijalicno mesto pozadi nasata zgrada na adresa kosta novakovic br 7( zolta zgrada) vednas nasproti poliklinika isto taka ocekuvame da se postavi a ne samo baranjeto e prosledeno i 1 godina za edna sijalica da cekame

Статус: Одговорено
Тип на барање: Нови линии за јавно осветлување

 
Одговор

06.10.2016 во 16:20:23

Почитувани, поставувањето нови сијалични места ќе се врши согласно новиот ДУП на таа локација. Ви благодариме што го користевте граѓанскиот сервис центар на Општина Аеродром.

Назад

 

Архива

<< Декември 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

Sponsored by

Developed by