11 Декември 2017 - 23:33:16

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барање

Барање

16.07.2009 во 11:07:51

Iaku uste pred dve godini imam kupeno stan na ul.V.Macukovski br.28-3/6 i uredno plateno danok na promet na nedviznosti po danocna prijava 10/1-3455 na 27.07.2007g,seuste ne dobivam resenie za godisen danok na nedvizen imot. Ve molam da proverite kade e problemot i sto poskoro da me izvestite. Pozdrav

Статус: Одговорено
Тип на барање: останато

 
Одговор

16.07.2009 во 15:38:06

Почитувани, Решенијата за данок на имот ги распределува град Скопје, а доколку немате добиено решение, во просториите на општината во соба бр.6 секој ден од 15.07.2009 година, до 23.07.2009 година од 10:00 до 19:00 часот ќе може да си го подигнете решението. Ви благодариме, што го користевте граѓанскиот сервис центар на општина Аеродром.

Назад

 

Архива

<< Декември 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sponsored by

Developed by