07 Август 2022 - 18:38:27

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Barame obelezuvanje na samiot parking,kosta novakovic br .......Повеќе
01.05.2020 во 03:12:28
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

  1

 

Архива

<< Мај 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sponsored by

Developed by