25 Април 2018 - 16:40:12

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Преглед на барања


Денес
Статус Барање
Одговорено Sakam da prasam za ednokratnata paricna pomos za novorod .......Повеќе
25.04.2018 во 14:53:19
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, изминатата година .......Повеќе
25.04.2018 во 14:02:00
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило

Последни 7 дена
Статус Барање
Одговорено Zdravo, Ve zamoluvame HITNO da gi zamenite iskrsenite r .......Повеќе
24.04.2018 во 15:41:24
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)
Одговорено Почитувани ве молиме да изврши .......Повеќе
23.04.2018 во 21:53:04
Тип на барање: останато
Одговорено Почитувани, веќе стана пракс .......Повеќе
23.04.2018 во 07:26:30
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Во изминатиот период на ул. 3та .......Повеќе
19.04.2018 во 13:26:37
Тип на барање: Уредување на блоковското зеленило
Одговорено Dobar den. Bi sakala da ve zamolam kako roditel na dete .......Повеќе
18.04.2018 во 08:37:39
Тип на барање: останато

 

Архива

<< Април 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by