14 Април 2024 - 13:33:40

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Во врска со одговорот што го до .......Повеќе
10.09.2020 во 00:35:44
Тип на барање: Замена на оштетени плочки

  1

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by