14 Април 2024 - 14:46:02

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Pocituvani, Povtorno nemame ulicno osvetluvanje na uli .......Повеќе
11.09.2020 во 20:09:32
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување
Одговорено Почитувани, На улица Методиј .......Повеќе
11.09.2020 во 17:35:12
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Септември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Sponsored by

Developed by