24 Јуни 2021 - 05:57:42

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Решен Почитувани, Во малиот парк во .......Повеќе
12.03.2020 во 14:39:52
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Март 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by