14 Април 2024 - 13:52:10

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Zdravo, Ni treba broj da se javime za vodomer da se .......Повеќе
12.11.2020 во 23:40:18
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот

  1

 

Архива

<< Ноември 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Sponsored by

Developed by