19 Јуни 2018 - 23:39:19

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Baram na delot od ulicata koja se naoga megu zgradite na .......Повеќе
12.04.2017 во 23:26:43
Тип на барање: Санација на ударни дупки и прекопи на собирни улици
Одговорено ___ДУП ЈИ 05 ???? Дали е потребно .......Повеќе
12.04.2017 во 22:08:45
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Април 2017 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sponsored by

Developed by