19 Септември 2020 - 02:07:08

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Me intresira dali opština Aerodrom dava ednokratna pari .......Повеќе
12.09.2018 во 17:04:44
Тип на барање: останато
Одговорено Ве молам за замена на подлогат .......Повеќе
12.09.2018 во 09:26:31
Тип на барање: Детски и спортски игралишта (кошарка, ракомет, мал фудбал)

  1

 

Архива

<< Септември 2018 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sponsored by

Developed by