24 Јуни 2021 - 04:53:28

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Kosta novakovic br 7A (zolta zgrada )nasporti poliklinik .......Повеќе
13.03.2020 во 02:16:36
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Март 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

Sponsored by

Developed by