28 Мај 2024 - 02:17:54

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Kosta novakovic br 7A (zolta zgrada) ve molime za zamena .......Повеќе
13.06.2020 во 17:02:34
Тип на барање: Поправка на веќе постоечки линии за јавно осветлување

  1

 

Архива

<< Јуни 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

Sponsored by

Developed by