24 Јуни 2021 - 06:10:02

Општина Аеродром

Граѓански сервис центар

Архива


Статус Барање
Одговорено Барање за средба со градоначал .......Повеќе
14.02.2020 во 10:07:11
Тип на барање: барање за средба со градоначалникот
Одговорено Почитувани, Во месец декемвр .......Повеќе
14.02.2020 во 09:12:53
Тип на барање: останато

  1

 

Архива

<< Февруари 2020 >>
По Вт Ср Че Пе Са Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Sponsored by

Developed by